אודות - לשכת עורכי הדין ירושלים

אודות

מחוז ירושלים של לשכת עורכי הדין הפועל מהבית ברחוב שופן ובראשו עומד יו”ר ועד המחוז עו”ד ארז צ’צ’קס הוא מחוז שהפך למשפחה משפטית מלוכדת החותרת יחד להעמקת הידע, לסיוע הדדי, ולשמירת המאפיינים הייחודיים למחוז לדורותיו.
מחוז ירושלים מציע מערך רחב של השתלמויות וימי עיון במגוון נושאים, המאפשר לעורכות ועורכי הדין במחוז, להרחיב את הידע המקצועי שלהם ולבסס את פעילותם בתחום בו בחרו להתמחות.

בית הלשכה בירושלים מהווה כבית עבור עורכי הדין במחוז וככזה הוא הציב לעצמו מטרה לסיוע בפרנסתם של החברים במחוז מגוון תחומים וכלים העומדים לרשותו וככזה המחוז הקים את פרויקט הנטוורקינג, כנס צעדים ראשונים לעורכי דין החדשים, מפגשי המנטורינג ועוד.

נוסף על כך מציע המחוז, מערך רחב של אירועי פנאי ותרבות עבור החברים במחוז ובני משפחותיהם במטרה לחבר בין עורכי הדין במחוז.

למחוז ירושלים מסורת רבת שנים, כיאה לעורכי הדין הירושלמים, של הושטת יד מסייעת לחברים הזקוקים לה, לשיתוף מידע וקשר גומלין עם האקדמיה, להענקת הוקרה למצטיינים שהטביעו חותם ועוד.

מחוז ירושלים משמש את עורכי הדין המתגוררים ועובדים בעיר ירושלים, את משרדי הממשלה הרבים הקיימים בעיר, בתחומו של מחוז ירושלים קיים בית המשפט העליון, בית המשפט המחוזי ירושלים, בתי משפט השלום, בית הדין הארצי לעבודה ובית הדין האזורי לעבודה, בתי הדין הרבניים, וועד המחוז בראשותו של עו”ד צ’צ’קס מקיים דיאלוג מתמיד עם השופטים ועובדי מערכת המשפט הקיימים בתחומו במטרה לייעל ולשפר את ממשקי העבודה בין הצדדים.