זוכרים ומפרגנים לנשות ומשפחות המגויסים! - לשכת עורכי הדין ירושלים

עשוי לעניין אותך בנוסף :

זוכרים ומפרגנים לנשות ומשפחות המגויסים!

Financial Analyst

השבועות האחרונים מאתגרים הן ברמה הלאומית והן ברמה האישית, במשפחות רבות אחד מבני הזוג נמצא בשרות מילואים ולצד הדאגות האישיות נטל המשפחה והאחריות הם לרוב על בן/בת הזוג שלא גויס.ה.
בדיוק בגלל זה קיימנו הפנינג לנשות ומשפחות המגויסים בשביל להזכיר להם שהם לא לבד, להביע את הערכתנו ובעיקר לשמח אותם ואת הילדים.
כ 150 ילדים של חברי המחוז לקחו חלק בהפנינג במהלכו השתתפו בשורה של פעילויות בהן מופע חוויתי בשילוב חיות, ההצגה “הענק שבישל מרק” וקינחו בארוחת ערב.
לצד הילדים, לא שכחנו כמובן גם את ההורים שהתפנקו מעמדות מניקור, רפלקסולוגיה, עיסוי, טיפולים אנרגטיים ועיצוב שיער מאנשי מקצוע המובילים בתחומם. כמו כן, למי שרצתה ניתנה האפשרות לייעוץ מפסיכולוגית חינוכית שהתנדבה גם כן לסייע.
עו”ד שירה פדידה, יו”ר מנהל בוועדה לקידום מעמד האישה בירכה בשם ועד המחוז וציינה בדבריה שהאירוע הוא המינימום שאנו יכולים לעשות על מנת להקל ולעודד את משפחות המגויסים.
עו״ד פדידה הודתה ליו״ר ועד המחוז עו״ד ארז צ׳צ׳קס על תמיכתו בקיום האירוע וקראה להורים לקחת חלק במגוון פעילויות התרבות העשיר המוצע לחברי המחוז וילדיהם לקראת חנוכה הקרוב.
יישר כח ותודה לעו”ד אורנה נבון כהן, יו”ר משותף בוועדה לקידום מעמד האישה על מאמציה הרבים להצלחת האירוע והסיוע השוטף לצד הדאגה לפרטים הקטנים שנעשו כולם באהבה ובצנעה כהרגלה.
הערכה והוקרה לאנשי המקצוע שתרמו מזמנם ושכל פעילותם נעשתה בהתנדבות, והם: הפסיכולוגית החינוכית – נילי גרין אילני, טיפולים אנרגטיים – רבקה אגת קינן, טיפולי מניקור – רוחמה מועלם וספיר לוגסי, רפלקסולוגיה – רות באחג’, תספורות – אסף וייצמן, מתן טל, מוניר קוואסמי, אבי בן חמו ואושרי שאבו, עיסויים ומסג’ – איציק אדאקי ואורי אריאלי.
תודות למ״מ מנכ״לית המחוז צהלה סרמונטה ולצוות המחוז על הפקת האירוע והוצאתו לפועל.
היה שמח ומרגש.